Sennik Wodospad - SennikOnline.pl

Sennik Wodospad

Nasze interpretacje snu wodospad sprawdzają się w 70%

Znaczenie snu wodospad

  7 10
 • Interpretacja:

  Wodospad - Należysz do tych, którzy wyciągają nauki dopiero po dużym rozczarowaniu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 85% Nie 15%

 • Interpretacja: Bogumiły

  Wodospad - Szybko płynąca woda budzi nadzieję na sukcesy, na szyb­ką realizację aktualnych planów.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 81% Nie 19%

 • Interpretacja:

  Zawiedzione nadzieje lub szczęście Cię nie upuści lub poznasz wielu interesujących ludzi.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  List uraduje Twoje serce

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 15% Nie 85%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mimi2899 (Gość) 22 września 2015

  żaba

  Śniło mi się, że jechałam skuterem do jego domu . Po chwili znalazłam się u niego w domu ze ściany płynęła woda a na podłodze bylo jej multum. Byla brudna. Stałam na jakimś kamieniu by nie wpaść do niej, niestety wpadłam i zaatakowała mnie duża i obleśna żaba nie umiałam pływać wiec zaczęła mnie ona przytapiać, gryźć.. Masakra nie wiem jakim cudem wypłynęłam na brzeg , ale byl tam jakiś nóż więc wbiłam w nią.

 2. Luna Grunwald (Gość) 26 kwietnia 2015

  wodospad

  Mieszkałam za wodospadem w jaskini był mój dom wodą piękna przezroczysta opiekowałam się mężczyzną i jego dzieckiem chłopcem, ojciec zakochiwał się w dwuch paniach z drugą odwołał ślub bo zakochaliśmy się w sobie, zadzwoniłam do koleżanki ona była akurat na wpływie kajakowym zapraszała nas w trakcie rozmowy jej łódź zaczęła się popełniać wodą zieloną ciemną ale nie mętną uratowali ją znajomi

 3. miki123 (Gość) 23 lutego 2012

  wodospad

  śnił mi się wielki wodospad jak z bajki. Chciałam zrobić zdjęcia aparatem ale kończyła się bateria, zrobiłam kilka zdjęć ale nie byłam z nich zadowolona znajdowałam się w różnych miejscach i widziałam wodospad z różnych perspektyw ale brakowało mi tej najważniejszej.

 4. gość (Gość) 25 czerwca 2011

  ucieczka

  śniło mi się, że uciekałam przed jakimiś ludźmi na niedźwiedziu (to był mój przyjaciel--> coś w tym styl) wbiegliśmy do wody. Staliśmy na środku rzeki a za nami był wodospad. Ci ludzie już się zbliżali, było ich słychać. Wiem, że ucieczka była bardzo ważna (chyba chcieli nie zabić). Pobiegliśmy dalej, niedźwiedź przeskoczył jakieś powalone drzewo za którym były słonie. Wiem, że mój "przyjaciel" niedźwiedź bał się tych słoni ale mimo to biegł dalej. Bardzo chciał mnie uratować...
  Na tym się skończył mój sen...

 5. gośc (Gość) 30 grudnia 2010

  jagody

  Poszłam wraz z rodziną po jagody do piwnicy, były czarne, już zebrane i oczyszczone w salaterkach. Nagle było słychać nad domem helikopter. Usłyszeliśmy, że (zapomniałam imienia i nazwiska, ale to był facet) ma wyjść z domu z rękami w górze. Bardzo chciałam pojechać gdzieś, gdzie jest wodospad.

 6. jiii (Gość) 29 grudnia 2010

  wodospad

  znalazlam sie w jakims niezwyklym miejscu i widzialam wodospad Niagara bardzo sie ucieszylam poniewaz zawsze pragnelam go zobaczyc ale nie widzialam go calego tylko od tylu i potanowilam ze chce go zobaczyc od przodu i udalam sie na wyprawe wchodzilam po drucianej drabinie bardzo wysoko nad ziemia i wspinalam sie do gory pozniej przeszlam na jakis stromy pas i nie pamieam co dalej ale chba znalazlam sie w mojej miejscowosci i szczal po ulicy i jechala moja kalsa autobusem z basenu ..

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny