Sennik Wojna - SennikOnline.pl

Sennik Wojna

Nasze interpretacje snu wojna sprawdzają się w 65%

Znaczenie snu wojna

  8 10
 • Interpretacja: Bogumiły

  Wojna - Jeżeli nie jest to sen wspomnieniowy, wówczas wojna wy­raża strach przed wciągnięciem w coś śniącego wbrew jego woli. Często stawia się znak równości między wojną a trud­ną sytuacją życiową śniącego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 77% Nie 23%

 • Interpretacja:

  Wojna - Znów spadną na ciebie troski.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 65% Nie 35%

 • Interpretacja:

  Wielki skandal w którym Ty będziesz grał główną rolę lub pomyślny przebieg interesów lub drobne nieporozumienia lub awantury rodzinne lub konkurencja w interesie lub zmiana warunków życia; Brać udział - poważne niepokoje w towarzystwie; Dla młodej dziewczyny - poślubisz żołnierza; Dla kobiety w ciąży - urodzisz syna; Prowadzić - Broń się przed wrogami; Iść na wojnę - zatarg z wyższymi władzami lub drobne kłopoty lub niepowodzenia w planach; Wygrać - powiększenie majątku lub harmonia w domu; Przegrać - nieprzyjemne nowiny; Domowa - radykalna zmiana w Twoim zatrudnieniu lub w sposobie codziennego życia. Patrz też --> Bitwa, Walka.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 68% Nie 32%

 • Interpretacja:

  broń przed wrogiem

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

 • Interpretacja:

  Wywołasz zatarg.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 36% Nie 64%

 • Interpretacja: wikim

  Wielki smok zabija wszystkich ludzi i tylko ja i parę osób zostaje na świecie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 9% Nie 91%

21 7

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Larysa (Gość) 6 lutego 2017

  Wojna i jej przebieg

  Stałam na dworze, kiedy dosrzegłam samolot spadający do jeziora, a zaraz Polską służbę medyczną jak chcą pomóc rozbitką. Po chwili strzelanina, wybuchy, płonące samochody to byli Niemcy chcieli nas zabić . Uciekałam z siostra mamą i kuzynem, znaleźliśmy sie w dziurze, żołnierz rozkazał mojemu kuzynowi zabić nas,ale nie podjął sie jego rozkazowi, ten sie wkurzył i chciał zejść do nas, a wtedy ja podcięłam mu gardło nożem. Pojawiło sie więcej Niemców w śnie mame zasypał piasek, kuzyn i siostra znikneli,a ja uciekałam przez las. URYWEK SNU.

 2. Kataryna (Gość) 2 stycznia 2017

  III wojna światowa

  Pojechałam na plażę z rodziną. Leżałam na gorącym piasku wpatrywałam się w wodę. Dostrzegam kilka metrów dalej stojącego brata u brzegu a kawałek za nim Ciocie leżąca na kocu. Podeszlam zaproponowali mi wspólne pływanie rowerkiem zgodzilam się. Po dłuższym pływaniu plynelismy na brzeg gdy nagle stało się zimno, chmury stały się szare niebo ponure, słyszałam dziwne dźwięki każdy mówił że to samoloty ale nie to nie były zwykle samoloty. Wyszłam z wody stanęłam na brzegu poczym ujrzałam strzelające samoloty, palące się lasy, czołgi które strzelaly prosto do nas, samochody z żołnierzami którzy wyjezdzali prosto na nas zza walacych się drzew. Panicznie się bałam wzbudziłam się z łzami w oczach. Do tej pory leżąc na łóżku usłyszę samolot czy coś modlę się aby to nie była Wojna. Boję się panicznie każdego dźwięku który był w moim śnie.

 3. Nikolllaaaamasnen (Gość) 28 czerwca 2016

  Wojna i strach

  No więc jakiś miesiąc temu bałam się ze wojna do nas przejdzie Ale wszyscy rozwiali moje wątpliwości jestem bardzo strachliwym człowiekiem Ale łatwo o tym zappmnialam. Śnił mi się normalny dzień w moim domu nagle wszędzie zaczęły z nieba latać bomby. Wszyscy mówili że znają plan tego i nie wyrzuca bomby w nasz blok. Mama wysłała mnie do sklepu bałam się i nie poszłam. Podeszłam do rodziców i powiedziałam że mam dwie bronie (jednak z nich już wcześniej przejawiają mi się w innych snach) jedna prawdziwa A druga z gazem P ieprzowym. Rodzice byli zdenerwowana. Pojechaliśmy chyba z Kauflanda gdzie były ubrania i je przymierzalismy a gdy wracaliśmy to nie do domu tylko do jakiej uliczki która była w miejscu gdzi3 mieszka moja koleżanka w realu. Mieliśmy tam bardzo dziwne mieszkanie i chwilę byliśmy aż przez jakiś głośnik usłyszeliśmy że mamy uciekać. Wszyscy wybiegli. Nie wiem z nas szkół się mój kuzyn Igor i moja kuzynka Gabrysia malutka kolega kuzyna nazywany w śnie leniwiec i moja siostra. Nikogo tam nie było więc poszliśmy tam wbieglismy na sama górę i usłyszeliśmy że kto nie uciekł będzie zastrzelony...poszliśmy na sama górę do ostatniego pokoju żeby mieć najwięcej czasu. Było tam łóżko i dwie szafy. Ja i mój kuzyn z malutką Gabrysia w dużej szafie na ubrania leniwiec pod łóżkiem a moja biedna siostra z jakąś obcą dziewczynką w ogromnej szufladzie. Widziałam jak po cichu pisałam do niej SMS. Przyszli do nas i N jakimś dyktafonie wyczytywali nazwiska najpierw był Leniwiec i on wyszedł N pierwsze zawołanie z astrzelili go. Napisałam siostry ze ma nie wychodzić wgl ma nie kichac ani nic bo inaczej wszyscy umrzemy. Wyczytywali jej nazwisko O pierwszym przeczytaniu nie było już odwrotu. Gdy zaczęli wyczytywac moje obudziłam się.

 4. Paata (Gość) 4 lipca 2015

  ucieczka przed wojna

  Snilo mi sie jak bylam w szkole i oglosilize zaraz nadjada Niemcy ,pomyslalam. O rrodzinie ze tam jest sama, akcja szybko przeniosla sie na pola gdzie z klsa chowalismy sie , bylo tam miejsce ktore w swoim snie widze poraz kolejny , z kolezanka planowalam uciec ale nie bylo dokad, potem przyjechal tata pomojego brata 2 letniego ktory nwm skax sie wzial . Kolezanka zrobila domEk na drzewie gdzie mielismh sie schowac. Bylo duzo ludzi kazdy czekal na smierc .bolalo mnie to ze jestem daleko od rodzony. I na samym koncu przyjdchal mojchlopak , ktoremu wczesnirj napisalam ze nwm czy dozyje. po czym obudzilam sie .

 5. niunia (Gość) 20 kwietnia 2015

  wojna

  Snilo mi się ze latały samoloty wszędzie zapowiadało się to na wojnę a ja z moim chłopakiem gdzieś się chowalismy żeby nikt nas nie dorwal

 6. musía (Gość) 18 kwietnia 2015

  wojna, ucieczka, stan wojenny

  Sen byl w kolorach szarych. Nie słyszałam strzałów, ani wybuchów, nie było broni, a na et żołnierzy tylko szare, zamglone ulice, wszedzie wielu agentów w szarych płaszczach. Musiałam ukrywac sie z moim meżem, synem i psem. Potem musielismy uciekac i najbardziej mnie zabolało, że psa nie mogliśmy wziąć.

 7. justa83 (Gość) 18 listopada 2014

  wojna

  po przeprowadzce do nowego mieszkania 2 razy w ciągu tygodnia i chyba zawsze z poniedziałku na wtorek śniła mi się wojna, oba sny miały wspólny motyw jakby były kontynuacja.
  śniło mi się że: "panicznie bałam się wojny że słyszałam w oddali huk a wiedziałam w tym śnie że to od spadających bomb, widziałam za wzgórzami wybuchy ognia po każdym huku, tłum ludzi się zbierał i patrzył jakby to były fajerwerki, a ja w tym snie wiedziałam że to bomby. Ludzie we śnie mówili że to widać w oddali wojnę w Ukrainie, że nie ma się czego bać.
  potem było jakieś miasto, jakby moje (w rzeczywistości jest ono oddalone 30km od granicy z Ukrainą). we śnie widziałam uciekających wszędzie ludzi, samoloty na niebie i słyszałam huki, wiedziałam, że to od spadających bomb, ale to co spadało było pokazane we śnie, że to palące się odłamki czegoś i one bardzo raziły w oczy. Czułam we śnie strach, że to tamta wojna przeniosła się do mojego miasta. Mój partner pojawił się we śnie, (ale twarzy nie było wyraźnie widać czy to na pewno on) Potem we śnie już oboje byliśmy i słyszeliśmy huki, widzieliśmy że spadają te ogniste odłamki czegoś to padaliśmy na ziemię zakrywaliśmy się żeby w oczy nie raziło robiliśmy uniki żeby na nas nie spadło i nas nie poparzyło. kiedy ucichło okazało się że mój partner ma poranioną rękę, potem było pokazane że ma rękę w gipsie. Ludzie krzyczeli że to Rosjanie nas atakują że przenieśli się z Ukrainy. ludzie uciekali a my we dwoje z nimi, przed tym co spadało, chowaliśmy się i ukryliśmy się. wiedzieliśmy kiedy będą przerwy w tym bombardowaniu i szukaliśmy kierunku jak uciec z miasta w którą stronę nasze miasto nie graniczy z Ukrainą. Schowaliśmy się wydawało się nam że w bezpiecznym miejscu, kiedy odetchnęliśmy z ulgą że to już koniec wojny nagle przyszli ludzie mówiący po polsku ale zaciągający jakimś obcym akcentem. Wiedzieliśmy że na pewno nie mówią po rosyjsku że rozumiemy co do nas mówią, chciałam powiedzieć do nich po polsku że my nie jesteśmy tymi których szukają że my Polacy nie Ukraińcy ale się bałam że nas zabiją. Modliłam się tylko żebyśmy ocaleli że pragniemy żyć, że mamy przecież plany rodzina dziecko"
  i sen się nie dokończył cos mnie wystraszyło i się obudziłam było po11tej przed południem.

 8. Julia (Gość) 5 października 2014

  Wojna

  Była wojna, a ja byłam z rodzina na weselu. Nagle wszyscy zauważyli ze zniknęła moja kuzynka,wiec zgłosiłam sie żeby iść jej poszukać.moi rodzice mówili mi ze nie mam iść,bo to niebezpieczne, ale ja sie uparłam i powiedziałam im ze obiecuje ze wrócę. Po drodze spotkałam jakaś dziewczynę i chłopaka którzy sie do mnie przyłączyli. Po chwili uświadomiłam sobie ze jestem w jakimś ruchu oporu. Poszliśmy do kościoła,by sprawdzić czy nie ma ma mojej kuzynki,lecz nikogo tam nie było oprócz księdza. Zatrzymalismy sie u niego na chwile. Porozmawialiśmy i pośmialiśmy sie. Magle zauważyłam Niemców którzy szli w nasza stronę. Schowaliśmy sie ale oni i tak nas znaleźli. Jakaś kobieta która była chyba oficerem węzła i zaczęła mowić coś po niemiecku i odziwo ja zaczęłam krzyczeć do niej rownież po niemiecku ze przegrają wojnę itp. Poprosiłam ich żeby przetłumaczyli mi co przeczytali choć wiedziałam o co chodzi(chcieli spalić kościół z nami w środku) postanowiłam grać na czasie. W pewnej chwili wybiegłam z kościoła a Niemcy zaczęli mnie gonić. Miałam w ręku granat, wiec zbawil ich do mnie i wstrzeliłem granat. Myślał ze zobaczę części ciała i sie bałam śmierci, ale widziałam tylko białą mgle która otoczyła wszystko. Nagle pojawiły sie kolorowe duszki, a to wszystko pięknie wyglądało i uświadomiłam sobie ze to czyściec. Było tam przepięknie. Ale nagle zauważyłam zdjęcia niej rodziny i zaczęłam płakać ze nie dotrzymałam słowa i nie wróciłam, potem sie obudziłam... Co to znaczy?

 9. goglik (Gość) 20 września 2014

  Wojna

  Moj sen nie byl taki jak pozostale ...
  Mialy jednak jeden wspolny szczegol ... WOJNA
  W moim snie nie widzialam strzalow , bombardowania . Nic.
  Bylo tylko jedno .. Wszyscy mezczyzni w raz z moim tata dostali sie do niewoli . Miejsce gdzie przechowywano tych niewolnikow byla niedaleko mojego domu . Natomiast policja raz zjawila sie w moim domu poniewaz oni tez chcieli mnie i wszystkich z mieszkancow mojej miejscowosci zabrac do tortur ... To byl okropny sen.
  Mysle ze to byla wojna pomiedzy Polska a Turcja poniewaz gdy i mnie zabrano do niewoli to slyszalam ze jestesmy niedaleko Turcji .

 10. Zuzanna (Gość) 14 września 2014

  Ucieczka przed wojną.

  Cały dzien pakowalam siebie i siostrę w jeden plecak. Rodzice dali mi troche pieniędzy. Nawet moja mama była w domu a niemieszkalnymi z nami. Wieczorem szybko uciekałam z siostra bo na ulicach słychać było juz strzały. Nie wiem czego ale miałam wrażenie ze w tej wojnie wszyscy szukają tylko mnie i siostry bo moja rodzina została w domu. Potrzebowali duzo pieniędzy tez nie wiem po co. Chyba zeby zakończyć ta wojnę. Przestraszyłam sie tego snu i chciałam sie jak najszybciej obudzić ale pamietam z tego jeszcze ze nie uciekłam
  Daleko od domu a zaledwie o kilkanaście kilometrów do mojego kolegi.

 11. neverminde 23 sierpnia 2014

  Wojna

  Śniło mi się, że prawdopodobnie w szkole mieliśmy oglądać film wojenny, w którym występowaliśmy. Film był chyba na faktach, bardzo nie chciałam oglądać tego filmu ponieważ bałam się tego, że to z mojego powodu doszło do wojny czy nieprzyjemnych zdarzeń. Poprosiłam Mame, żeby dała mi zwolnienie z lekcji, bo bardzo nie chciałam oglądać tego filmu, płakałam. Jednak moja Mama powiedziała, że to piękny film. Po chwili gdy zaczeliśmy oglądać film wyglądało to tak jak gdyby nie był to film, a sytuacja która dzieję się w tym momencie, w Mieście było pełno wojsk, helikopterów, nagle znalazłam się niedaleko miejsca gdzie mieszka moja Babcia, tam na materacach było mnóstwo dzieci, więzionych, smutnych dzieci, zaczęłam z Nimi rozmawiać, przytulać je i chciałam im pomóc ( robiłam to nielegalnie, nie powinnam tak postępować ) jedna z dziewczynek dała mi narysowany przez siebie rysunek, który przedstawiał mnie samą. Podziękowałam i wróciłam do wojsk, po pewnym czasie ktoś przez przypadek zobaczył rysunek, który dostałam od tej dziewczynki, zaczęło się prawdziwe piekło, ja z moimi znajomymi zaczęliśmy uciekac, przez tunele, jakieś korytarze, pomieszczenia, przez miasto, wojsko do nas strzelało i chciało nas zabić. Uciekłam z tego miasta i nagle znalazłam się w domu, przechodziałam przez drzwi, mijałam rózne pomieszczenia, które bardzo zaczynały mi przypominać dom mojej drugiej Babci. Zdziwiłam się gdy zobaczyłam ją w końcu w jednym z pomieszczeń, powiedziała, że to ukryte pomieszczenia. Nagle nad naszym domem były dwa helikoptery, zostałam namierzona.

 12. Karmel97 (Gość) 19 czerwca 2014

  ucieczka przed wojną

  Na wzgórzu stoi uzbrojony rycerz. Uciekamy. Później w domu pakujemy się wszyscy ( rodzice wcześniej nie chcieli jechać) . To chyba bylo wojna z Niemcami.

 13. truskawkaaaa (Gość) 19 czerwca 2014

  wojna

  Śniło mi się że jest wojna i muszę uciekać z miejsca, w którym mieszkam. Nie jestem pełnoletnia, a moi rodzice nie chcą jechać. Wkoncu się decydują, pakujemy się no i się budzę. Przed tym jeszcze widziałam we śnie na jakimś wzgórzu uzbrojonego rycerza. Co ten sen oznacza?

 14. Dezire129 30 kwietnia 2014

  Wojna

  Bardzo dziwny sen.
  Śniło mi się, że wynajmuje jakiś domek, który znajdowała się nad rzeką a na dodatek na pograniczu dwóch wsi. Mieszkańcy prowadzili wojnę. A ja byłam w centrum wydarzeń. Przez drzwi oddano kilka strzałów a ja oberwałam w ramię i brzuch, ale przeżyłam. Potem znalazłam się w innym mieszkaniu które zaczęło się walić i musiałam uciekać.

 15. Ecia (Gość) 5 kwietnia 2014

  Przygotowania do wojny.

  Najpierw byłam z ciocia i 3-ma koleżankami w jakimś świętym miejscu w Ukrainie !-.- no i tam nagle nas wzięli bo my Polacy zadzwonil do nich telefon i powiedzieli nam ze na 24 kwietnia rozpocznie sie 3 woja światowa.. Od razu spanikowalam, ponieważ w Polsce miałam rodzicow, rodzeństwo, najlepszych przyjaciół, cala rodzinę. No wiec zlapalam koleżanki za ręce i zaczęliśmy biec. (Ciocia w tym śnie juz zniknęła) . i bieglysmy pp drodze sspotkalam mojego niby chłopaka, i najlepszego przyjaciela, powiedziałam im o tym ze wojna, a oni ze wiedza bo juz stoją tutaj aby wojsko ich zabralo i żeby walczyli.. Przytulilam ich bardzo ze lzami w oczach.. Powiedziałam: powodzenia. Następnie zadzwoniłam do mamy żeby kupiła jedzenia i razem z rodzina, rodzeństwem postarali się gdzieś schować .. Wtedy zaczęli się pakować.. No a wiec ja bieglam z tymi koleżankami dalej.. Spotkałam moja 4 letnia kuzynkę bez opieki rodziców była zaplakana bylo jej zimno bo padał deszcz.. Nie umialam mówić w tym języku także szukalam deszczowek i jakiś ciuchow dla niej.. Bardzo sie balam co z tego wszystkiego będzie. Tyle bliskich mi osób mogłoby zginąć .. Wszyscy biegali , szarpali sie, uciekali.. Wielki Haos. Nie widzialam żołnierzy ani zbroi ale wiem ze wrogiem była Rosja ! :( (. Nie wiedziałam co mam robic, byłam przestraszona, chciałam tylkow wrócić do Polski do mojej rodziny :'(.
  -ogolnie juz 3 dzien mi sie śni wojna, o co chodzi :/// a w sennikach nie moge znaleźć tego co mi się akurat sni:'(.
  A ten sen co On moze znaczyć, haaalo pomozcie!:'(

 16. jenny (Gość) 10 grudnia 2013

  Moja śmierć i odrodzenie na wojnie

  Byłam na wojnie, widziałam wielu uzbrojonych żołnierzy (Rosjan, Niemców...). Biegłam po kogoś (szukałam kobiety) miedzy budynkami zasłaniając się co chwilę. W pewnym momencie zza muru wyszła jakaś uzbrojona blondynka w białych spodniach i zaczęła do mnie strzelać z niewielkiej odległości. Kucnęłam bokiem do niej i zakrywałam głowę. Czułam jak dostaję kolejne kulki w bok i plecy. Cały czas ściskałam coś małego w dłoni. Padłam na ziemię. Chwilę potem znalazłam się w jakimś budynku i dwóch mężczyzn zaczęło się dopytywać co mi się stało i czy to prawdziwa krew czy sztuczna. Nie wiedziałam o co im chodzi. Wtedy zdjęłam białą koszulę, która była z tyłu cała podziurawiona i we krwi. Czułam straszliwy ból na plecach. Podeszłam do lustra i zobaczyłam, że mam około 20 dziur.
  Chwilę pózniej przyszła kobieta (ta, której szukałam). Seksowna, szczupła, o blond włosach delikatnie opadających na pięknie wyrzeźbione ramiona. Ubrana w czarną sukienkę, idealnie podkreślającą jej figurę. Była przerażona, nie chciała bym cierpiała. Przytuliła mnie mocno i pocałowała. Następnie usiadła, klęknęłąm przed nią tuląc głowę w jej uda. Wyciągała mi kule i w pewnym momencie zapytała dlaczego to zrobiłam. Dlaczego tam poszłam? Dlaczego się odrodziłam? Zużyłam swój ostatni zwój, a wystarczyło żebym poczekała aż mnie znajdą i przywrócą do życia. A teraz wszystko zepsułam, bo to moje ostatnie życie i jeżeli coś mi się stanie to ona sobie tego nie daruje.
  Powiedziała też, że już nie możemy być razem, bo narażę się na niebezpieczeństwo. Pocałowała mnie, że zakręciło mi się w głowie. Gdy otworzyłam oczy, stałam sama w pustym budynku. Dookoła panowała cisza, nie było żywego ducha, nie było też jej...

 17. Klaudia (Gość) 15 marca 2013

  Przygotowania do wojny

  Każdy wokół mnie szybko się zbierał i nic ze sobą nie zabierali, ja za to musiałam wziąć dużo rzeczy, jakieś ciuchy, jakieś plecaki, pakowałam coś i ubierałam się grubo. To miała być wojna z Włochami.

 18. Doooottu (Gość) 5 grudnia 2011

  Wojna

  Była wojna. Jeszcze do mojego domu nie dotarli, ale strasznie się bałam o rodzinę. Przychodzili znajomi po pomoc. Byłam na zamku i widziałam również najazd i śmierć niewinnej kobiety.

 19. karola87 (Gość) 22 października 2011

  wojna

  trwała wojna, byłam dowódcą niższego szczebla, prawdopodobnie w partyzantce, przeprowadzałam swój oddział, składający się z młodych ludzi z którymi byłam emocjonalnie związana przez niebezpieczne terytorium. Niestety musiałam wrócić po jakąś ważną rzecz wraz z innym żołnierzem mojego szczebla. Podczas powrotu w umówione miejsce rozdzieliłam się w tym żołnierzem i napotkałam patrole nieprzyjaciela. Na szczęście spotkałam przewodnika, który doprowadził mnie w bezpieczne miejsce gdzie dowiedziałam się o zbliżającym się końcu wojny z wygraną po naszej stronie

 20. Gabi22 10 lipca 2011

  wojna

  Miałam zanieść jedzenie mojej grupie. Wszędzie byli ludzie próbujący przeżyć. Była woja.. a w centrum niej. Biegłam, wchodziłam po schodach. Ktoś mnie zawołał po nazwisku i kazał schować się pod koc bo żołnierz mnie widział. Sęk w tym, że tych ludzi schowanych pod kocem było już za dużo. Uciekliśmy w jakieś pomieszczenie. W głębi niego były schody w dół i w górę. Zorientowałam się że całe jedzenie które niosłam znikło i zaczęłam się pytać kto tego nie widział... ale nikt mi nie chciał nic powiedzieć

 21. Patrycjaaa 23 czerwca 2011

  wojna

  byla bardzo duza wojna . schowalam sie pod lozkiem ! Na sam koniec musialam skakac z wysokiej gory . tak sie skonczyl moj sen

 22. Patrycjaaa 23 czerwca 2011

  wojna

  byla bardzo duza wojna . schowalam sie pod lozkiem ! Na sam koniec musialam skakac z wysokiej gory . tak sie skonczyl moj sen

 23. agulla82 (Gość) 22 czerwca 2011

  wojna

  snilo mi sie,ze byla wojna,bieglam z corka przez lake,widzialam zbombardowane bloki,ukrylismy sie z rodzicami w jakims sklepie.pozniej szukalam swojego meza,widzialam czolgi,znalazlam swojego meza w jakims teatrze,pukalam w zamkniete drzwi,oszklone,otworzyl mi jakis mezczyzna.po chwili pojawil sie moj maz,uslyszelismy bombardowania,zaczelismy uciekac po schodach do jakiejs wiezy,minelismy grubego mezczyzne z wasem,gdy bylismy juz na samej gorze bomba spadla wprost na mojego meza,zginal na miejscu

 24. oskar_aa3 (Gość) 9 czerwca 2011

  Wojna dla całej rodziny

  Śniła mi się właśnie wojna cos okropnego.Obuciłam się cała zlanam potem.Często mi się śni.Byłam na swojej działce,nagle z niej wyszłam i poszłam do domu.W drodze słyszałąm krzyki i latały samoloty.Uciekłam czym prędzej.Z okna swego domu widziałąm jak szykowali się rzołnieże,były to zarówno męższczyżni,jak i kobiety.Mieli zamiast mundurów sportowe ciuszki i karabiny.Huk bomb był straszliwy.Na dole pod blokiem wrogiewie zabililai każdego kogo napotkali,również dzieci.Mieli takie dziwne pojazdy,że jechali,ale również mogli latach,takie szerokie.Podlecieli do naszego okna i próbowali wleciec by wybić moja cała rodzinę.Bałam się o synka.Niestety było za wąsko a my uciekliśmy do drugiego pokoju.Wcześniej miaąłm plan by stanąć z synkiem na parapecie jakby weszli drzwami.Tak bardzo boją się wojny i,że coś mojemu synkowi się stanie.Właśnie w tym momencie obudziłam się cała mokra i wystrzeliłam jak z procy zobaczyć przez okno co sie dzieje.Ufff to tylko sen,ale jaki prawdziwy jak wszystkie moje.

 25. Liyah (Gość) 9 czerwca 2011

  Wojna

  Początkowo samolot uderza w okno mojego domu, następnie grupa żołnierzy niemieckich pojmuje moją rodzinę na rozstrzelanie. Wszyscy jesteśmy spanikowani, pytam żołnierza, czy mogę jeszcze pójść się wyspowiadać przed Bogiem, ale nie pozwala mi. Zostaję postrzelona w szyję, upadam a następnie dostaję kolejny strzał w udo, jak stwierdził żołnierz, w aortę, żebym się wykrwawiła. Przewiązuję udo ostatkiem sił kawałkiem materiału. Jak się okazuje, nie mamy umrzeć, tylko cierpieć. Potem niemiecki żołnierz zaczyna okazywać mi swoje zainteresowanie w dość jednoznaczny sposób, ten, który mnie postrzelił. Potem wraca nagle chłopak ze swoją siostrą, który był w śnie moim chłopakiem, jestem szczęśliwa, trzymamy się za dłonie i patrzymy sobie w oczy. Więcej nie pamiętam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny