Sennik Wróg - SennikOnline.pl

Sennik Wróg

Nasze interpretacje snu wróg sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu wróg

  7 10
 • Interpretacja:

  Spotkasz dobrego przyjaciela

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 59% Nie 41%

 • Interpretacja:

  Zwyciężyć - Przezwyciężyć trudności lub kłopoty; Zniesławiony - niepowodzenia w pracy; Pokonany - poważne straty lub kłopoty; Dla zakochanych - awantury lub kłótnie lub rozstanie. Patrz też --> Nieprzyjaciel, Przeciwnik, Rywal.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 15% Nie 85%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Weirdo (Gość) 11 września 2012

  Wróg - nie wróg?

  Znam takiego jednego chłopaka, który mnie nienawidzi. I z wzajemnością :P Ale ostatnio coraz częściej śni mi się właśnie on. W tych snach nigdy się nie kłócimy ani nie drzemy na siebie tak jak w realu, tylko przytulamy się, całujemy i raz czy drugi uprawialiśmy seks. To totalny dupek i nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Co te sny mogą oznaczać?

 2. ola7 (Gość) 22 kwietnia 2012

  wróg??

  moim wrogiem jest pewna dziewczyna i śniło mi się ze jest impreza chyba u mnie w domu, no i nona ten mój wróg chciała się ze mną pogodzić co to znaczy ??

 3. Ewcia (Gość) 18 sierpnia 2011

  pokonanie wroga

  no więc zastałam wroga w wannie. zaczęłam ją atakować. szarpałam ją za włosy, ściskałam jej ręce wykręcając je do tyłu. byłam cały czas na górze (tzn. leżałam cały czas na niej).
  mówiłam jej, że cały czas o niej myślę, że fajnie było jak robiłyśmy coś razem. Ona powiedziała że też tak ma, ale ja zaraz dodałam, że jestem głupia, bo tak myślę o niej.

 4. goś (Gość) 29 stycznia 2011

  bła przyjaciółka z wrogiem

  śniła mi sie dyskoteka. tam siedzielisy ze znajomymi przy stoliku (we snie nikogo nei znalam) przechodzil moj byly chlopak i tylko sie usmiechal. ja potem poszlam do lazienki i w drzwiach zobaczylam moja była przyjaciólke z moim wrogiem (kiedys jej dobra przyjaciolka, potem, tez wróg) ja w takim szoku przycisnełam wroga do sciany i powiedzialam ze ja zniszcze a moja byla przyjaciolka zebym nawet sie nei wazyłą... i poszly....
  a tak nienawidze tego wroga ze to sie w głowie nie meisci.. prosze o interpretacje tego snu.. z góry bardzo dziekuje

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny