Sennik Wróżka - SennikOnline.pl

Sennik Wróżka

Nasze interpretacje snu wróżka sprawdzają się w 77%

Znaczenie snu wróżka

  8 10
 • Interpretacja:

  Czeka cię długie i szczęśliwe życie

  Zmiany na lepsze otrzymanie niezwykłego wsparcia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 81% Nie 19%

 • Interpretacja:

  Szczęśliwe życie lub uważaj na wypowiadane opinie, najpierw pomyśl, a potem dopiero powiedz lub nie zwierzaj się ze swoich sekretów; Rozmawiać - szczęście rodzinne lub zaręczyny lub ożenek; Wróżyć komuś - doznasz niewdzięczności lub zjednasz sobie dobrych przyjaciół.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

 • Interpretacja: kasia

  Trumna

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. magdaaa (Gość) 15 lutego 2012

  Kolega z pracy

  od pewniego czasu moje sny są o jednej osobie jest nim mój kolega z pracy, jestem u niego w domu jest tam jego cala rodzina nawet siostra której nie ma i ojciec ktory nie zyje. w tych snach klóce sie z jego siostrą i dostaje krwotok który szybko jest zatamowany. kolejne sny o nim są takie ukradkiem sie calujemy pocalunek jest bardzo realny i to wszystko dzieje sie w pracy , potem sklada mi propozycje seksualną na która sie zgadzam

 2. Anis (Gość) 17 stycznia 2012

  Wróżba

  Miałam sen,że byłam z tatą u wróżki.Ona wróżyła mi z kart i z jakiś figur geometrycznych,które miałam wybierać.Pamiętam,że wybrałam czerwone serce.Wróżka przepowiedziała mi,że mam uważać na siebie w dniach 15-25 czerwca,zapowiedziała,że w ciągu roku diametralnie zmieni się mój wygląd,pozbędę się problemów skórnych(powiedziała też nie kończąc zdania "Okładki magazynów").Powiedziała,że nie może mi powiedzieć czy wygram w Lotto,jednak podarowała mi 2 kupony,żebym w domu zakreslila liczby.Następnie powiedziała,że za usługę należy sie 50 złotych.Ja uzasadniłam jej,e to dosc wygorowana kwota i zeby mi powiedziala,czy wygram w Lotto.Wrozka nie cchiala tego zrobic.Kiedy wychodziłam od niej zrobiłam znak krzyż,przeżegnałam się.Następnie jescze raz zajrzałam do środka. Siedziała tam tylko staruszka,a wróżki już nie było.Co może oznaczać ten sen?

 3. monika (Gość) 30 sierpnia 2011

  wrozka ?

  snilo mi sie, ze bylam za granica z mama i sasiadka, byla tam wrozka ktora wrocyla z kuli poworzyla mojej mamie i moejj sasiadce pytala o marzenie i tweirdzial, ze sie spelnia, pytala etz o pieniadze. pozniej mnie namaiwala, ale sie nie zgodzilam ,bo nie rozumialam jej jezyka.. co to moze oznaczac ?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny