Sennik Wspinać się - SennikOnline.pl

Sennik Wspinać się

Nasze interpretacje snu wspinać się sprawdzają się w 76%

Znaczenie snu wspinać się

  8 10
 • Interpretacja:

  Wielkie nowiny lub przezwyciężenie trudności; Po drabinie - osiągniesz sukces w interesach; Spaść podczas - nieszczęśliwe wydarzenia; Po gładkiej ścianie - angażujesz się w ryzykowne przedsięwzięcia ale sukces; Na górę - pokonasz przeciwności lub duże powodzenie ale z wysiłkiem i staraniami.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 79% Nie 21%

 • Interpretacja:

  Na szczyt górski i osiągnąć go - pokonasz największe przeszkody, jakie będą piętreszyły się przed tobą na drodze do szczęśliwej przyszłości

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. nice81 (Gość) 29 grudnia 2014

  Wspinaczka

  E. W śnie miałem wrażenie że jestem we Francji widząc piękne widoki wraz z lawendowym wzgórzem na czele i zachodem słońca . Patrząc na to powiedziałem do znajomej z która w tym momencie byłem ,żeby zobaczyć co jest po drugiej stronie wzgórza. Nagle pojawiło się większa ilość osób i zaczeliśmy się wspinać. W połowie drogi postanowiliśmy zrobić krótką przerwę . Usadowiłem się wygodnie i nagle jedna z os. zaczęła opisywać eymianę gazo2ą płuc . Odrazu widziałem pełne zobrazowanie tego zjawiska. Po dotarciu do celu odbył się konkurs wspinaczkowy na pobliskie budynki które wyglądały jak syarożytne świątynie religi

 2. Ana (Gość) 15 października 2014

  wspinaczka

  Jestem z tatą nad jakimś jeziorem, woda była bardzo brudna staliśmy nad tą wodą i nagle zauważyliśmy że płynie coś i tata kazał szybko wejść na górę. Góra nie była dość wysoka jak się na nią patrzyło ale bardzo stroma, ciężko było na nią wejść ale kiedy weszliśmy na szczyt okazało się że była bardzo wysoka i w okół była woda ja byłam na szczycie, bałam się bo mam lęk wysokości, a tata nadal próbował wejść kiedy dotarł na szczyt obudziłam się.

 3. torii (Gość) 5 października 2014

  wspinaczka

  Jestem w więzieniu.. Zaczyna się konkurs wspinania po linie. I kiedy inne dziewczyny się wspinały ja wdepnełam w jakąś kałuże. I mimo tego że wytarłam szybko nogi to i tak były mokre. Przyszedł czas na mnie... Złapałam za line i się zaczęła pociągać. Próbował am odpierać się nogami tak jak inne dziewczyny ale nie mogłam. Stopy były nadal śliskie. Wszyscy mi kibicowali i mimo tego że kilka razy chciałam się puścić wytrzymał am i doszła na sama górę. Przez cała drogę towarzyszyła mi jakaś kobieta.

 4. jola (Gość) 29 września 2014

  sen o wspinaniu

  Jestem na plaży pot em rozglądam sie i widze bardzo wysokie wydmy. Zaczynam wspinać się na stromą górę pokrytą wilgotnym piaskiem. Strasznie się męcze i kiedy już myślę że nie dam rady z góry rękę wyciąga mój mąz i mnie wciąga na górę. Kończy się dobrze.

 5. nika (Gość) 7 marca 2011

  wspinanie się

  Leżę plecami u podnóża piaszczystej góry i podpierając się nogami przesuwam się ku górze wyrobionym przez ciało rowkiem. Przodem do mnie przesuwa się także jakiś mężczyzna, który trochę przypomina znajomego, ale nim nie jest. Na samym szczycie góry całujemy się i powoli tą samą drogą zsuwamy na dół.

 6. tiko (Gość) 7 marca 2011

  wspinanie się

  Leżę plecami u podnóża piaszczystej góry, zaczynam sie podpierać nogami i przesuwac wyrobionym przez ciało rowkiem w górę. Przede mną jest mężczyzna, który razem ze mną przesuwa się ku górze. Na samym szczycie całujemy się i powoli tą sama drogą zjezdżamy w dół, do punkt€ wyjścia.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny