Sennik Wszy - SennikOnline.pl

Sennik Wszy

Nasze interpretacje snu wszy sprawdzają się w 62%

Znaczenie snu wszy

  7 10
 • Interpretacja: Bogumiły

  Wszy - To nerwy śniącego na jawie. Rozedrgane niespokojnie bez przyczyny. Widok wszy i ich zniszczenie oznacza według Artemidora wyrzucenie z pamięci złego przeżycia. Niemoż­liwość pozbycia się wszy to niemożliwość uwolnienia się od czegoś utrudniającego życie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 62% Nie 38%

 • Interpretacja:

  Zmartwienia lub troski lub dokuczliwa choroba lub uważaj na wrogów lub finansowy sukces lub niespodziewane pieniądze; U kogoś - Rozwój interesów lub powodzenie; Na sobie - bogactwo lub niechęć do innych; Na zwierzętach - nędza i ubóstwo; Łapać - poważna choroba; Tępić - chwilowe trudności będą pokonane; Duże - dostatek lub wielkie bogactwo; Mieć - Wiele pieniędzy; Zabić - ominie Cię niebezpieczeństwo.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 68% Nie 32%

 • Interpretacja:

  Kogoś - rozwój interesów

  U siebie - bogactwo

  Widzisz - będziesz obawiał się o swoje zdrowie

  Na zwierzętach - głód i strata

  Łapiesz - czeka cię choroba

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 56% Nie 44%

 • Interpretacja: widzialam je usiebie

  nie wiem co to znaczy

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Sara121212 (Gość) 29 grudnia 2014

  Wszy

  Ten sen był bardzo dziwny, śniło mi się że stoję, i nie miałam trochę włosów ,a tam na głowię były wszy, bardzo dziwne...

 2. Maja123 (Gość) 6 listopada 2014

  Mam Wszy

  Mój sen był taki, że moja mama mi zaczeła wyciągać wszy jedna po drugiej. Bardzo sie wystraszyłam !

 3. bonia_ (Gość) 8 stycznia 2014

  robaki we włosach

  duże czarne kokoniki we włosach jeden przy drugim gdy siłą je odrywałam z głowy- okazało się że są wszędzie a gdy je rozgniatałam w środku było mnóstwo maleńkich robaczków, skóra głowy była czerwona i mocno swędziała

 4. karolinda (Gość) 1 stycznia 2014

  wszy u coreczki

  Czesałam moja córeczkę i nagle zauważyłam wszy w jej włosach,były duże i w takich jakby kokonach wypełnionych żółto -omaranczowym płynem. Takie klejace sprawiały wrażenie. Widziałam jak w tych kokonach- jajeczkach wszy się ruszały. Próbowałam je zgniatac, ale nie pamiętam juz czy dałam radę.

 5. margolcia11 (Gość) 12 sierpnia 2013

  wszy namnie

  Śniło mi się ,że moja siostra wyjmowała mi wszy z głowy miałam bardzo duże i czarne nie mogła mi wytępić tego potem ja szukałam u niej wszy i też były.

 6. kasia (Gość) 3 maja 2013

  Wszy

  śniło mi się ze byłam w szkole i wszyscy byli ubrani w stroje wojskowe i poszłam do łazienki zobaczyłam że mam wszy wiec umyłam sb włosy pod umywalką!? a potem założyłam reklamówke na głowe ?? ?

 7. kasia (Gość) 3 maja 2013

  Wszy

  śniło mi się ze byłam w szkole i wszyscy byli ubrani w stroje wojskowe i poszłam do łazienki zobaczyłam że mam wszy wiec umyłam sb włosy pod umywalką!? a potem założyłam reklamówke na głowe ?? ?

 8. Domi (Gość) 1 sierpnia 2012

  wszy

  sniło mi sie ze miałam wszy i je wyczesywałam z głowy i zabijałam- były małe potem coraz wiekrze

 9. vergess 15 czerwca 2012

  wszy

  Snilo mi sie, ze mam duzo wszy w kolorze czerwonym, sciagalam je wraz z mama, a gdy poszlam sie kapac, to plywaly w wodzie. Byly bardzo duze.

 10. bobusie 3 marca 2012

  wszy

  Śniło mi się, że mój syn 6letni miał wszy i ja mu je wybierałam , zgniatałam palcem we włosach.

 11. Sysiunia (Gość) 27 stycznia 2012

  Wszy

  A wiec przysnilo mi sie ze stalam z siostra w lazience ona sie czesala i po chwili spojrzalam na zlew i je zobaczylam. co to oznacza ?? ?

 12. Angel (Gość) 12 stycznia 2012

  Widzialam

  Widziałam bawiace sie dzieci ( moja córeczka z koleżanki dziećmi) nagle zobaczyłam jej córkę która miała bardzo bardzo dużo i wielkich wszy, nagle one sie rozprzestrzenily na moja córeczkę i na nas wszystki, zaczęliśmy krzyczeć i je zrzucać w włosów.

 13. gqgaga (Gość) 16 grudnia 2011

  wszy

  śniło mi się, że ktoś znajomy znalazł u mnie wszy, miałam ich mnóstwo na całej głowie, bałam się że nie uda mi się ich pozbyć i że zniszczą mi włosy

 14. monmic (Gość) 12 grudnia 2011

  wszy

  snilo mi sie ze mialam wszy,wielkie i czarne,i ze bardzo swedziala mnie glowa.i jak zeskakiwaly mi z glowy to je zabijalam.

 15. ciemnooka (Gość) 8 listopada 2011

  wszy

  mialam cala glowe we wszach, nie moglam ich usunąć, po zastosowaniu preparatu one pozeskakiwaly z mojej glowy i uciekaly, nie zabiłam wszy, ale pozbylam ich sie z glowy

 16. ewa7 (Gość) 24 października 2011

  wszy

  Sniło mi się , że stała przede mna jakaś kobieta i rozmawiałyśmy nie pamiętam o czym a na jej głowie skakały i poruszały się wszy, tak jak na bajkach pokazuje sie pchły

 17. Kuba12 (Gość) 28 września 2011

  wszy

  Sniło mi się ze miałam 2 duże wszy koloru jasnozielone i je zabiłam. Ale one były tylko na połowie głowy.

 18. Izunia27K 13 czerwca 2011

  wszy

  Siedziałam z rodziną i drapiąc się w głowę zauważyłam u siebie dosyć duże wszy. Poszłam do lustra i zaczęłam sprawdzać czy jest ich więcej.Zauważyłam jeszcze takie jakby "białe robaczki",ale po naciśnięciu ich były takie jak smalec.Zaczęłam wyczesywać te wszy i wróciłam do pokoju.Wszyscy zapytali czy wszystko dobrze i ja potwierdziłam że już wszystko dobrze

 19. MALINA (Gość) 8 czerwca 2011

  śniły mi się kiedyś wszy, że chodziły mi po głowie,a wszy to znaczy pieniądze.Kiedy wstałam rano to mama mi dała 200 zł kieszonkowego :)

 20. angelka (Gość) 5 czerwca 2011

  stałam w przedpokoju mama mi sprawdzała głowe z głowy mi się tak strasznie dużo wszów sypało że wszy siedziały jedna na drugiej

 21. martzlo 14 maja 2011

  WSZY

  Moja mama miała wszy. Mówiłam żeby nie zbliżała się do mnie, bo mnie zarazi. Potem poszłam umyć włosy. Nachyliłam się nad wanną i na nią zaczęły spadać grube wszy (ja myślałam o nich wszy, ale wyglądały jak inne robaki, były podłużne) i zaczęły chodzić po wannie. Niby myłam włosy, ale nie widziałam wody, tylko te chodzące wszy.

 22. aldi 24 marca 2011

  wyczesywanie wszy

  byłam na spotkaniu bądź w szkole , z innymi dorosłymi osobami zajmowaliśmy miejsca jak to się robi w szkołach . Jakaś pani usiłowała nam coś wytłumaczyć ( nie pamiętam jednak co to było) i trzymała w ręku grzebień do wyczesywania wszy ! Podchodziła z nim co jakiś czas tylko do mnie i przeczesywała mnie nim (tylko mnie). We śnie nie widziałam wszy tylko moją głowę jak jest przeczesywana , włosy były brązowe.

 23. agusia (Gość) 7 marca 2011

  wszy

  Czesałam włosy córce i we włosach u niej były duże wszy ,niektóre tak jakby miały skrzydełka. Ja próbowałam je zabijać.

 24. angelisia (Gość) 1 marca 2011

  wszy

  byłam w domu mama mi wiskała głowe i zabijała wszy.byłam u kolegi i zrobiłam sobie loki a potem jak chciałam wyjść przeglądałam się w lustrze.kolor czerwony

 25. beata1981 4 lutego 2011

  wszy

  Śniło mi się, że mój syn 3 letni miał wszy i ja mu je wybierałam oraz bałam się, że moja córka 6 letnia również będzie je mieć.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny