Sennik Wymioty - SennikOnline.pl

Sennik Wymioty

Nasze interpretacje snu wymioty sprawdzają się w 36%

Znaczenie snu wymioty

  7 10
 • Interpretacja:

  Mieć - Strata lub groźna choroba lub wypadek zakończony inwalidztwem; Inni - Fałszywi przyjaciele lub znajomości z oszustami; Dla kobiety - przerwanie rozrywek z powodu poważnej choroby krewnego; Wymiotować krwią - musisz pozbyć się czegoś nieprzyjemnego lub trującego ze swojego życia lub nieoczekiwane osłabienie lub przykre sytuacje domowe.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 48% Nie 52%

 • Interpretacja:

  strata

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

 • Interpretacja:

  Stracisz wielki majątek w ciągu roku

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 8% Nie 92%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Megi (Gość) 11 stycznia 2016

  Strach

  Początek snu ledwo pamiętam, było coś o wilkach.
  Następnie jechałam z córką która ma 2 lata samochodem była w foteliku i się bawiła.. Gdy jechałam nagle wszystko w koło zrobiło się czarno-czerwone i nic nie można było zobaczyć, wtedy miałyśmy wypadek, pamiętam jak w tym śnie wybiegł z auta i polecialam do niej, pamiętam jak wszystko miałam rozmazane i jak krecilo mi się w głowie. Gdy otworzyłam drzwi córka płakała i mnie wolała, sprawdziłam czy jest cała i było wszystko ok, gdy przestała płakać, wsiadam za kierownicę i chciałam jechać do szpitala. Wtedy córka zaczęła wymiotowac.. I nagle pojawił się jeden lekarz : Siwy w okularach ok 40/50 lat z blekitnymi oczami, aż prawie białymi i wszystko było by ok gdyby nie fakt, że to nie był jeden mężczyzna tylko ok 30,40 i to ten sam lekarz. Wszystko w koło było nadal czarno-czerwone. Dalej Już nie pamiętam co było. ..

 2. wiolaj (Gość) 11 marca 2014

  wymioty wielu znajomych po imprezie

  ja obserwowalam tych wymiotujacych ludzi z wanny,w ktorej przygotowalam sobie lozko.bo ci ludzie wymiotowali do swoich lozek

 3. karoo (Gość) 26 października 2012

  wymiotowac krew i serce

  Śniło mi się że w szkole w szatni przed wfem zaczęłam wyemitować krwią pobiegłam do łazienki i zwymiotowalam krwią do umywalki krew opadła i zobaczyłam swoje serce w umywalce

 4. LadyInRed (Gość) 10 marca 2012

  Wymiotowanie krwią

  Śniło mi się, że wymiotowałam krwią. Było to tak, że razem z rodzicami, bratem i jego dziewczyną byliśmy na jakimś wyjeździe, i wszyscy spaliśmy w jednym pokoju. W pewnym momencie ja się przebudziłam i pobiegłam do łazienki i zaczęłam wymiotować krwią i przyszła do mnie dziewczyna mojego brata. Obudziłam się zaraz po tym jak ona przyszła i zapytała co mi jest.

 5. afemme 20 lutego 2011

  Wymiotujące dziecko, krew.

  Sen z dnia: 20 Luty 2011 rok.
  Śnij mi się mały chłopiec w wieku może 3lat, opiekowałam się nim nie wiem czy to był mój brat czy jakieś obce dziecko. Nagle chłopiec zaczął krztusić się a po chwili wymiotować pobiegłam z nim do toalety próbowałam mu pomóc w pewnej chwili zaczął wymiotować jakby krwią, zrobił się bezwładny. Dziecko umarło mi na rękach, wołałam swoją matkę krzyczałam bardzo się przestraszyłam. Obudziłam się.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny