Sennik Wymioty - SennikOnline.pl

Sennik Wymioty

Nasze interpretacje snu wymioty sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu wymioty

  7 10
 • Interpretacja:

  Mieć - Strata lub groźna choroba lub wypadek zakończony inwalidztwem; Inni - Fałszywi przyjaciele lub znajomości z oszustami; Dla kobiety - przerwanie rozrywek z powodu poważnej choroby krewnego; Wymiotować krwią - musisz pozbyć się czegoś nieprzyjemnego lub trującego ze swojego życia lub nieoczekiwane osłabienie lub przykre sytuacje domowe.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  strata

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 36% Nie 64%

 • Interpretacja:

  Stracisz wielki majątek w ciągu roku

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 9% Nie 91%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. wiolaj (Gość) 11 marca 2014

  wymioty wielu znajomych po imprezie

  ja obserwowalam tych wymiotujacych ludzi z wanny,w ktorej przygotowalam sobie lozko.bo ci ludzie wymiotowali do swoich lozek

 2. karoo (Gość) 26 października 2012

  wymiotowac krew i serce

  Śniło mi się że w szkole w szatni przed wfem zaczęłam wyemitować krwią pobiegłam do łazienki i zwymiotowalam krwią do umywalki krew opadła i zobaczyłam swoje serce w umywalce

 3. LadyInRed (Gość) 10 marca 2012

  Wymiotowanie krwią

  Śniło mi się, że wymiotowałam krwią. Było to tak, że razem z rodzicami, bratem i jego dziewczyną byliśmy na jakimś wyjeździe, i wszyscy spaliśmy w jednym pokoju. W pewnym momencie ja się przebudziłam i pobiegłam do łazienki i zaczęłam wymiotować krwią i przyszła do mnie dziewczyna mojego brata. Obudziłam się zaraz po tym jak ona przyszła i zapytała co mi jest.

 4. afemme 20 lutego 2011

  Wymiotujące dziecko, krew.

  Sen z dnia: 20 Luty 2011 rok.
  Śnij mi się mały chłopiec w wieku może 3lat, opiekowałam się nim nie wiem czy to był mój brat czy jakieś obce dziecko. Nagle chłopiec zaczął krztusić się a po chwili wymiotować pobiegłam z nim do toalety próbowałam mu pomóc w pewnej chwili zaczął wymiotować jakby krwią, zrobił się bezwładny. Dziecko umarło mi na rękach, wołałam swoją matkę krzyczałam bardzo się przestraszyłam. Obudziłam się.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny