Sennik Wysypka - SennikOnline.pl

Sennik Wysypka

Nasze interpretacje snu wysypka sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu wysypka

  8 10
 • Interpretacja: Bogumiły

  Wysypka - Jest wskazaniem podświadomości na konieczność zrobie­nia z czymś porządku. Mogą to być palące problemy osobi­ste, a czasem prawdziwe objawy chorobowe.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 69% Nie 31%

 • Interpretacja:

  Wysypka - Twoje zdrowie jest zagrożone.
  Wysypka, na kimś: Nadejdą kłopoty, o których będzie głośno.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ll (Gość) 5 kwietnia 2018

  Ciemny handel

  Na początku poszłam coś zjeść, była tam Magda Gessler. Potem z kumpelą i kumplem poszłam szukać pracy do klubu. Wzięli nas do pracy i sprowadzili na dolemnymi drzwiami, gdzie pokazali narkotyki, pranie pieniędzy i handel ludźmi. Flirtowałam z szefem, kumpela wyszła, kumpel uciekł do mamy, ja wyszłam i poszłam do łazienki i zobaczyłam tam wysypkę na całej szyi, z białymi bąblami, byłam spuchnięta i ta wysypka ropiała.

 2. kokaina (Gość) 4 września 2015

  wysypka

  Śniło mi się że, strasznie swędziały mnie nogi, a kiedy poniosłam nogawki zobaczyłam wysypkę w postaci dużych niebieskich bąbli.

 3. kotek (Gość) 19 lutego 2013

  Dziwny sen

  Śniło mi sie że poszłam do więzienia a tam były koleżanki z klasy rownoległej.Nic nie mówiły...Nastepnie musiałam isc pozbierać jakieś rośliny, chyba rzodkiewki.Na koniec dostałam strasznej wysypki na rękach.

 4. ktoś (Gość) 2 stycznia 2013

  wysypka

  Śniło mi się,że dostałam strasznej wysypki i poszłam z mamą do apteki. Okazało się że pracował tam mój tata oraz, że rodzice byli po rozwodzie, a ja nagle stałam się siedmioletnim dzieckiem.Potem razem z tatą byliśmy w domu i okazał się być chory psychicznie. Następnie uciekałam przed czymś samochodem.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny