Sennik Zagadka - SennikOnline.pl

Sennik Zagadka

Nasze interpretacje snu zagadka sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu zagadka

  7 10
 • Interpretacja: Małgorzaty

  Zagadka - Rozwiązywanie zagadki jest dobrą wróżbą oznaczającą zro­bienie najlepszego interesu w życiu. Nierozwiązywalne za­gadki tłumaczą się problemami, których załatwienie wyma­gać będzie łamania głowy lub błędnymi decyzjami w inte­resach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. sen 18 lutego 2014

  były szef z kobietą w łóżku

  śnił mi się atrakcyjny szef firmy, w której kiedyś pracowałam. Był w łóżku z jakąś kobietą, chyba swoją żoną. Kobieta ta była trochę podobna do mnie. Rozmawiali. Byli ubrani.

 2. licja309 15 września 2013

  Dwa miesiące temu śniło mi się że była jakaś zagadka i szukaliśmy rozwiązania w basenie .
  Nurkowaliśmy szukając czegoś. Rozwiązałam to. Dziś w szkole w szatni jakiś pan zostawił pilot zajrzałam tam i był w środku wózek. Obudziłam się i znów zasnęłam teraz moje koleżanki się naradzały chodziło o jakąś zagadkę związaną z szkołą

 3. pattka16101998 16 czerwca 2011

  Zagadka

  Jechałam z trójką koleżanek na rowerze. Z jakiegoś domu wyszło paru podobnych chłopców (w śnie ich "znałam", ale w rzeczywistości nie) , jeden z nich miał jakąś linijkę i zatrzymywał ruch drogowy. My jechałyśmy bardzo szybko i zaczęłam wrzucać kamyki pod koła naszych rowerów (nie umiałyśmy zahamować). Dwie z dziewczyn wpadły do pobliskiego rowu i zaczęły krzyczeć. Spojrzałam w ten rów, one są całe i nic im się nie stało, a obok leżał chłopak, którego nigdy nie widziałam. Później znalazłyśmy się na drodze (gorce), która była wysypana kamieniami, a na dole był rozpadający się kościół czy zamek (ogólnie budynek z witrażami). Nagle nasze rowery (a było nas już dwie, Ja i moja najlepsza koleżanka) zamieniły się w rolki i Ci chłopcy kazali nam z tej góry zjechać. Bałyśmy się. I znów czarna przestrzeń i znalazłyśmy się w środku tego "kościoła" . Tam było wszystko urządzone bardzo nowocześnie, a Ci chłopcy i ich rodzina byli ubraniu uroczyście. Kazali nam rozwiązać zagadkę i przez przypadek my faktycznie ją rozwiązałyśmy. Oparłyśmy się o krzesło, a tam pojawiła się jakaś ikonka, trzy mózgi i napis: Wybierz mózg, ale nie przesadź, bo on jest jeszcze mały". Nie wzięłyśmy oni jednego i nagle znalazłyśmy się w salonie, gdzie moja koleżanka próbowała otworzyć pudełko. Ja siedziałam obok niej i wtedy podeszła jakaś dziewczyna, która rzuciła coś brązowego z kolcami (jakby sztuczny jeż). Pamiętam jeszcze, że bałam się tego dotknąć i obudził mnie budzik.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny