Sennik Zamek u drzwi - SennikOnline.pl

Sennik Zamek u drzwi

Nasze interpretacje snu zamek u drzwi sprawdzają się w 44%

Znaczenie snu zamek u drzwi

  10 10
 • Interpretacja: Małgorzaty

  Zamek u drzwi - Zamek dający się otworzyć budzi nadzieje na przyszłość, przede wszystkim w intymnej sferze. Zamek otwarty siłą przez śniącego ukazuje go w nie najlepszym świetle, po­nieważ bezwzględność śniącego nie przysporzy mu przyja­ciół. Zamknięcie zamka pozbawia jakiejś nadziei na przy­szłość. Niemożliwość otwarcia zamka we śnie mimo gwał­townych prób to oznaka, że powinniśmy się zastanowić, jak najlepiej wykorzystać obecną sytuację.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja: Małgorzaty

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. kurt (Gość) 23 lutego 2011

  otwarte drzwi

  śniły mi się drzwi od mojego pokoju miały dziury na wylot otworzył je mój ojciec siłą bo były zamknięte na klucz przy użyciu jakiegoś drutu a z pokoju zabrał mi pralkę i wstawił do łazienki.Bardzo się zdenerwowałem zabrałem swoją pralkę z powrotem i zamknąłem drzwi od swojego pokoju na klucz.

 2. Ewela 5 stycznia 2011

  zatrzymany pociąg

  ide na stacji.. do okoła drzewa. Stoi pociag, są jeszcze otwarte drzwi , a w nich stoi chłopak. patrze sie na niego , on na mnie. po chwili pociąg odjerzdźa. ja ide dalej. chłopak nagle zatrzymuje pociąg i podbega do mnie..

 3. sixteen 2 stycznia 2011

  okropny brat

  śniło mi się, że mój sporo starszy brat ode mnie kolegował się z moim kolegą z klasy. Któregoś dnia jechali gdzieś razem autobusem i gdy chciałam jechać z nimi, to wyrzucili mnie z autobusu i nie chcieli otworzyć mi drzwi

 4. Polly (Gość) 29 grudnia 2010

  Mezczyzna, rodzice

  Snil mi sie przystojny mezczyzna, ktory ukladal biale kartki podtrzymywane magnesami na drzwiach lodowki, widzialam tez moja mame i tate.

 5. Polly (Gość) 29 grudnia 2010

  Przekladanie kartek

  Snil mi sie przystojny mezczyzna, ktory uklada biale kartki na drzwiach lodowki podtrzymywane magnesami. Pozniej widzialam moja mame i tate.

 6. Polly (Gość) 29 grudnia 2010

  Przekladanie kartek

  Snil mi sie przystojny mezczyzna, ktory uklada biale kartki na drzwiach lodowki podtrzymywane magnesami. Pozniej widzialam moja mame i tate.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny