Sennik Zamek warowny - SennikOnline.pl

Sennik Zamek warowny

Nasze interpretacje snu zamek warowny sprawdzają się w 71%

Znaczenie snu zamek warowny

  9 10
 • Interpretacja: Małgorzaty

  Zamek warowny - Dom, w którym trzeba się bronić przed obcymi wpływami, ma w sobie coś groźnego. Chodzi tu o brak duchowej rów­nowagi, którą należy przywrócić. Zamek w ruinie jest jed­noznaczny z ruiną duchową, kłębieniem się przeciw­stawnych uczuć, co może łatwo doprowadzić do kryzysu w istniejącym związku.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mrach...:) (Gość) 3 marca 2012

  Sniło mi się dzisiaj że jestem w jakimś zamku pełnym luster i przeglądali się w nich ludzie i oglądali swoje karykatury. Po pewnym czasie znudziło mi się to i postanowiłam wyjść.Jak tylko to zrobiłam zauważyłam że jestem w wiosce swojej babci. Znałam to miejsce więc postanowiłam przejść się w ulubione miejsce ale zamiast znaku zobaczyłam że jest tam wielki staw i dzika plaża. Z daleka zobaczyłam że na piasku leży telefon podeszłam i zaczęłam sprawdzać wiadomość lecz utrudniało mi to słońce świeciło tak mocno że nic nie mogłam zobaczyć żadnych liter. wzięłam więc telefon do zamku i chciałam go odnieść nastepnego dnia na miejsce. Wróciłam na miejsce i zachciało mi się jeść wiec co 15 min chodziłam i jadłam.

 2. mika3334 29 marca 2011

  Zamek z horroru

  Sniło mi się ,że blada,krótkowłosa kobieta złapała mnie za rękę i oprowadzała mnie po jakimś starym zamku a póżniej sie do mnie zbliżała.Po jednym dniu dowiedziałam sie od koleżanki że to kobieta z horroru.Strasznie się przestraszyłam.

 3. katia (Gość) 23 lutego 2011

  góry

  śniło mi się że siedziałam nad głęboką przepaścią, potem próbowałam wyjechać autem na stromą górę ale się nie udało. Wyszłam na taras widokowy, z którego było widać pasma górskie, górę na którą chciałam wyjść, była spowita chmurami, jakieś kwiatki w oddali, zachód słońca i po drugiej stronie wielki, piękny zamek z kamienia nad lasami i jeziorem.

 4. paulina4000 (Gość) 24 stycznia 2011

  zamek

  idę w zamku z koleżankami i widzę ducha.nagle wyskakuje zza ściany wampir i zanurza we mnie kły.jestem wampirem potem i widzę moje kły.idę do zamku i poznaję szkielety,duchy,wampiry które stają się moimi przyjaciółmi

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny