Sennik Zdrowie - SennikOnline.pl

Sennik Zdrowie

Nasze interpretacje snu zdrowie sprawdzają się w 30%

Znaczenie snu zdrowie

  7 10
 • Interpretacja:

  Zdrowie - Sny o zdrowiu i dobrym samopoczuciu nierzadko śnią się lu­dziom śmiertelnie chorym. Takie sny mogą wyrażać pragnienie powrotu do zdrowia. Symbolizują także nadchodzącą śmierć i wyzdrowienie w zaświatach.
  Sny, w których zmarły pojawia się zdrowy i być może młod­szy, pełny sił - szczególnie jeśli zmarł na skutek choroby lub w stanie wycieńczenia - trudno jest zinterpretować. Mogą sym­bolizować pragnienie, aby ujrzeć zmarłego przywróconego do życia, ale też mogą świadczyć o tym, że śniący pogodził się z. odejściem zmarłego. Niemniej jednak nie można wykluczyć, że takie sny mogą także przedstawiać obraz zaświatów.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 30% Nie 70%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. wiki (Gość) 1 listopada 2012

  trudno uwierzyć

  Kilka dni temu zachorowała moja koszatniczka. Nie jadła, nie piła, nie mogliśmy nic zrobić i do wet mieliśmy dosyć daleko. Drugiego dnia śniło mi się, że moja kosia wyzdrowiała. Tego samego dnia zmarła. :-(

 2. nazerka 11 marca 2011

  Rozmowa z lekarzem

  W gabinecie lekarskim, dowiedziałam się że moje problemy ze zdrowiem, czyli odrętwiałe nogi, częste bóle głowy, a także brak odczuwalności zimna doprowadzi mnie do śmierci. W pewnym momencie przestanę oddychać.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny