Sennik Zima - SennikOnline.pl

Sennik Zima

Nasze interpretacje snu zima sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu zima

  9 10
 • Interpretacja: Małgorzaty

  Zima - Pora roku wskazująca na jesień życia. Zima, szczególnie ostra, wywołuje uczucie osamotnienia, ponieważ wystygła miłość. W takim wypadku trzeba całkowicie zmienić nasta­wienie duchowe, by dzięki nowym kontaktom spowodo­wać zmianę sennego obrazu. Zima we śnie wzywa czasem do odczekania i obiecuje nadzieję na lepsze czasy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 82% Nie 18%

 • Interpretacja:

  W nędzy i niedostatku spędzisz najbliższy rok

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 18% Nie 82%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. jaga (Gość) 16 lutego 2012

  zima

  jest wszędzie bardzo biało od świeżego śniegu,ja wiozę w wózku dziecięcym swoją córkę9we śnie jest małym dzieckiem,a na jawiw dorosłą już osobą) pcham ten wózek ale zatrzymuję się aby się rozejrzeć . nagle pojawia się moja starsza córka w obecnej postaci i nie czekając na mnie powiozła ten wózek drogą przed siebie nie oglądając się na mnie.

 2. dydy (Gość) 24 października 2011

  Zima z okna

  Dzis snilam o zimie. Bylam u mojej mamy na kilka dni ( zawsze tak robie na koniec miesiaca). We snie obudzilam sie w nocy i poszlam siusiu, patrze przez okno w lazience a tu bialo! Bylam bardzo zdziwiona i na tym koniec snu.

 3. hipnoza21 23 sierpnia 2011

  pole orne

  prowadzilam samochod od 10 lat nie jezdze, zajechalam na pole z ziemniakami, byl tam moj tata, brat mama i kuzyn ze synem

 4. truskawkowa 14 lipca 2011

  Zima

  Śniło mi się że była zima. cała szkoła była u mojej babci na wiosce i nagle wszyscy zaczęli się zawracać w stronę mojego miasta. Zaczęłam biec i nagle znalazłam się z koleżankami przed domem innej koleżanki było tam dużo butów. Po chwili byłam w swoim domu i była godzina 17:17. Wyszłam i było lato i spotkałam się z moim kolegą. A przed oczami dalej miałam tą godzinę.O co chodzi ?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny