Sennik Zimna woda - SennikOnline.pl

Sennik Zimna woda

Nasze interpretacje snu zimna woda sprawdzają się w 86%

Znaczenie snu zimna woda

  10 10
 • Interpretacja:

  łudzisz samego siebie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 86% Nie 14%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. joolciiaa (Gość) 27 października 2013

  ciąża

  śniło mi się że byłam w ciąży. przygotowanie do porodu , badanie czy na pewno jestem , nie to że nie mogłam urodzić , ale że za wcześnie .Miałam białą małą torebkę na pasku przy sobie bardzo ładną .

 2. bs (Gość) 23 kwietnia 2012

  wylewająca się woda

  Śniła mi się wylewająca się czysta, zimna woda z umywalki w łazience. Nie odpływała rurami, tylko wylewała się na podłogę. Ja próbowałam szybko jakoś temu zaradzić, ale nie udało mi się.
  Zaczęłam głośno wołać męża na pomoc (podczas snu). Śpiący obok słyszeli moje krzyki, bo pytali, co mi się dzieje.

 3. moni233 (Gość) 19 kwietnia 2012

  woda

  śnila mi się bardzo czysta ciepla woda piekny samochód w kolorze srebra obcy mężczyzna i kobieta w ciąży

 4. moni233 (Gość) 19 kwietnia 2012

  woda

  śnila mi się bardzo czysta woda piekny samochód w kolorze srebra obcy mężczyzna i kobieta w ciąży

 5. joolciiaa (Gość) 30 stycznia 2012

  myc inna osobe pod prysznicem.

  Bylam w duzym budynku moze szpital , lub cos zwiazane z leczeniem . Chodzilam i szukalam wc, ale nie bylo , bylo duzo ludzi . Nie wiem , ale w pewnej chwili mydle , (mydlo) myje mezczyzne pod prysznicem ale cos sie zaczelo dziac ze glowa ktorego mylam odchylila sie do tylu i stracil przytomnosc , ulozylam go na drewnianej oslonie podlogi i wezwalam pomoc zostal uratowany ,nastepnie go masowalam . bylam przestraszona. (straszny sen )

 6. claudiis 15 lipca 2011

  Przygoda nad wodą

  W moim śnie umówiłam się z koleżanką pod moją bramą. Potem chodziłyśmy dookoła osiedla, a następnie doszłyśmy do jakiegoś niewielkiego jeziora w parku. Do wody prowadziła stroma górka. Zeszłyśmy na dół. Między wodą a górką był niewielki betonowy, prosty pomnik, na którym można było stanąć. Ja stałam na pomniku, koleżanka na górce, tuż obok mnie. Nagle poczułam, że chyba wpadnę do wody. Koleżanka nie chciała mi pomóc, patrzała się na mnie wzrokiem jakby opętał ją jakiś demon. Nagle nie wiem skąd w mojej ręce pojawił się nóż. Wbiłam go w żebra koleżanki, aby się utrzymać i nie wpaść do wody. Jakaś nadludzka, niewidzialna siła zabiła moją koleżankę. Może trzy kroki od zmarłej koleżanki zwisały dwie zarośnięte trawą liny. Teraz ta dziwna siła próbowała wszystkiego, żebym wpadła do wody. Nagle nie wiadomo skąd pojawił się dziwny człowiek może dwa metry ode mnie, idący w moim kierunku po tej linie. W końcu doszedł do mnie, jedną ręką trzymał moją dłoń, a drugą kazał mi się trzymać liny. Tamta dziwna siła przecięła linę i już obawiałam się, że to koniec. Ten człowiek złapał trawę z górki i podtrzymywał ją, więc nie wpadliśmy do wody. Ta dziwna siła uznała, że już nie żyję, więc poprzestała tylko na przecięciu liny. Potem ten człowiek i ja wyszliśmy na szczyt górki, była tam ścieżka rowerowa, był to przecież park. Nagle z lewej strony oboje poczuliśmy tę siłę. Nam nic nie zrobiła, ale na drugim brzegu była dwuosobowa huśtawka, na której huśtał się jakiś pan i duży pies. Nie wiem czemu, ale oboje z tym człowiekiem mieliśmy wizję, że ta siła powiesi psa na huśtawce. Tak też się stało. Potem ten człowiek, zaproponował mi, żebyśmy weszli do budynku za nami. Był to chyba blok mieszkalny, bo kiedy już byliśmy w środku, wyglądało to jak klatka schodowa. Nagle ta siła zamieniła się na bańki mydlane i tworzyła jakby kształt ducha. I tych kształtów było dwa, więc pewnie to były dwa duchy. Ten człowiek zaczął mi tłumaczyć, że on i oni są duchami, nawiedzają tutejszy park i zabijają ludzi. Tylko on jest tym dobrym, który ratuje innych, dwaj pozostali zabijają. Nagle również on zamienił się w bańki mydlane. Nie wiem czemu zaprzyjaźniłam się z tymi duchami i mieliśmy już wychodzić z budynku kiedy, tych dwoje złych duchów zostawiło nas samych, bo z tym dobrym miałam uprawiać stosunek płciowy. Ten sen był dziwny i nie wiem o co w nim chodziło.

 7. desperate_husband 2 czerwca 2011

  wylewająca się woda ze zlewu

  Śniło mi się, że woda ze zlewu w kuchni wylewała się za ten zlew ale nie było jej widać na podłodze. W zlewie stały naczynia do umycia i zlew ten nie stał na swoim miejscu tylko był odsunięty od ściany.

 8. jezabel (Gość) 26 kwietnia 2011

  woda

  śniło mi się,ze weszłam do łazienki a tam wody po kostki,chodziłam sobie po niej zamiast sprzątać

 9. tomas800 1 marca 2011

  Oblewanie zimna woda

  zostalem wytargany, mozna powiedziec, z domu i oblewany zimna woda, ale zgadzalem sie na to bez oporu, jakby musialo tak byc z jakiegos powodu. Bylem tylko w majtkach. Potem moj ojciec polozyl mnie na ziemi i wycieral recznikiem i okrywal swoim cialem. Dziwny sen to byl...

 10. Agkac 23 lutego 2011

  woda

  szłam po skałach otoczonych przez wzburzony ocean, prowadząc za ręke małe dziecko i bałam się, że woda mnie porwie

 11. Matt (Gość) 6 lutego 2011

  dziwność

  raz zimna raz lato dwoje dzieci chłopiec i dziewczynka jest iglo jest sąsiad i moja siostra są niemcy i pilnują nas my uciekamy i biegniemy ulicą samochodem jedzie sąsiad i rozmawia przez telefon komórkowy ja biegne są bloki trawa i spotykam ratowników a gdy przylatuję spowrotem do pozostawionych towarzyszy w tyle to niemców już nigdzie nie ma

 12. Matt (Gość) 6 lutego 2011

  dziwność

  raz zimna raz lato dwoje dzieci chłopiec i dziewczynka jest iglo jest sąsiad i moja siostra są niemcy i pilnują nas my uciekamy i biegniemy ulicą samochodem jedzie sąsiad i rozmawia przez telefon komórkowy ja biegne są bloki trawa i spotykam ratowników a gdy przylatuję spowrotem do pozostawionych towarzyszy w tyle to niemców już nigdzie nie ma

 13. drybi (Gość) 21 stycznia 2011

  śniło mi się że chłopak który mi się podoba , a mnie nie zna - napisał do mnie e-maila że wie że on mi się podoba ale my nie pasujemy do siebie i żebyśmy zostali tylko przyjaciółmi , następnie przyśnił mi się wielki basen gdzie były schody niektóre dziurawe a ja się bałam przejść bo w basenie była brudna i zimna woda i kolega tego chłopaka co do mnie napisał pomógł mi przejść przez te dziurawe schody.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny