Sennik Znajda - SennikOnline.pl

Sennik Znajda

Znaczenie snu znajda

  9 10
 • Interpretacja:

  Znajda - Współczując, doczekasz zapłaty.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ikss (Gość) 2 lutego 2011

  hehe

  Śniło mi się, że byłam z chłopakiem, którego kochałam lecz potem znalazłam lepszego od niego, który go bardzo przypominał wyglądem ale był lepszy

 2. paulinkaaa13 30 grudnia 2010

  śniło mi się , że byłam w ciąży ale nie wiedziałam z kim. byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa. Następnie wyjechałam w góry na narty ale tylko wspinałam się pod stromą górkę śniegu i ciągle spadałam ześlizgując się na dół. później zakwaterowałam się w domku z moją siostrą ( w śnie to była moja siostra a w rzeczywistości to była obca kobieta) a ona postanowiła pójść na straszny cmentarz . ja wybiegłam za nią żeby ją powstrzymać ale nie mogłam jej znaleźć. Następnie przyjechałam do szkoły żeby napisać sprawdzian z angielskiego ale coś mnie tknęło żeby iść do swojego samochodu. jak tam poszłam to zobaczyłam ze ktoś mi się wdarł do samochodu przez bagażnik, ukradł głośniki i radio a wstawił w zamian inne radio również na płyty mp3 . pomyślałam sobie że znajdę złodzieja po odciskach palców na płycie i radiu. potem wróciłam do szkoły żeby napisać ten sprawdzian ale nauczycielka nie pozwoliła mi już go napisać.

 3. KozakZCCC 2 grudnia 2010

  Nieboszczyk oraz możliwa śmierć mamy

  Śniło mi się, że wracałam z wesela z zagranicy. Ja wracałam autokarem w którym był również zmarły już dziadek, który chciał bym usiadła koło niego, ale ja nie usiadłam, gdyż tak ktoś siedział i czekałam na brata. Moja mama wracała samochodem z bratem i jeszcze kimś i tato mi powiedział, że ich zatrzymali na granicy i że przeszukują mamę i że jak coś tam znajdą to ją rozstrzelają. Co o tym sądzić?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny